Kijktip: Goldman Sachs en Griekenland
Vanavond om vijf voor negen: Tegenlicht over Goldman Sachs en Griekenland. In de afgelopen tien jaar blijkt de Amerikaanse investeringsbank Goldman Sachs de Griekse overheid te hebben voorzien van riskante financiële constructies die de schuld van het land lager lieten uitvallen dan ze in werkelijkheid was. Daarmee hielp Goldman Sachs Griekenland om boven zijn stand te leven en zich steeds dieper in de schuld te steken. Het leverde Goldman Sachs honderden miljoenen op en het was het begin van de structurele ondermijning van de euro.







![[Most Recent Quotes fromwww.kitco.com]](http://www.kitconet.com/charts/metals/silver/t24_ag_en_usoz_2.gif)
![[Most Recent Quotes fromwww.kitco.com]](http://www.kitconet.com/charts/metals/gold/t24_au_en_usoz_2.gif)
![[Most Recent Quotes from www.kitco.com]](http://www.kitconet.com/charts/metals/silver/t24_ag_en_euoz_2.gif)
![[Most Recent Quotes from www.kitco.com]](http://www.kitconet.com/charts/metals/gold/t24_au_en_euoz_2.gif)
Reacties
Maar stoor me nou es even niet, want ik zit te kijken :)
xandernieuws.punt.nl/?id=653228&r=1&tbl_archief=&
Het zou me niet verbazen in ieder geval.
Ook omdat ik steeds meer inzie dat 'het EU-verraad' van binnen uit komt ; het was vanaf het begin (1992-Schengen) bedoeld om een gigantische Schuldenbankschroef te zijn, zodat de 'haute finance' volledige controle over onze (prille) EU-'democratiën kon/zou krijgen.'
Maar dan zeggen 'ze' dat je spoken ziet als je zoiets denkt of zegt, hè ?
@moerstaal : hé, ik heb 't eens even gechecked en jij bent de nieuwste recordhouder qua 'banning' op Den 'Vrij'sprekert , en wel in drie dagen tijd, zonder de 'officiële' eerste twee waarschuwingen. Uniek :-P !
Gefeliciteerd met dit bewijs van je intellectuele integriteit hahaahaaa !!!
Gewoon een schande ... maar laten we er hier op Biflatie maar mee ophouden ; daar heeft Koen gewoon gelijk in.
Maar nogmaals bedankt !
Gezinnen desnoods op straat kankeren, home economy leegzuigen en daarna van land/continent veranderen, toch ?
Just like the locusts do :
Kaalvreten en verder trekken-gn-gnn ...
Geen vaderland, geen genade, geen gevoelens ...
Gelukkig is het einde in zicht ...
'Gelukkig', niet voor hèn natuurlijk .. want ze gaan (letterlijk) met hun leven betalen ... no other outcome possible ... time will tell us ...
Zeg jongens, ik red me redelijk goed in het geschreven engels hè ?
articles.businessinsider.com/.../...
Nooit geweten dat ik dat letterlijk moest nemen.
Het is wel goed dat ze ook over de gevolgen van de ECB gehad hebben bij een default. Hier heb ik me nog onvoldoende voor gerealiseerd. Een andere nieuwigheidje is dat Griekenland in de EU kan defaulten en deze optie staat dan ook meteen open voor de andere probleemlanden, zoals Portugal, Spanje en Ierland.
Dit biedt eindelijk echt kansen voor een oplossing. Misschien is dit wel de juiste gelegenheid om echt beleid te komen en dat is de ECB failliet laten gaan en dan deze en ook de andere centrale banken onder direct toezicht de minister van financiën te stellen. De VS zal hetzelfde moeten doen. En hoe dit in de EU heet weet ik niet. Dit zou tenminste de weg open maken voor een schone start en echt nieuw beleid. - Wel zou er een nieuw Euro verdrag moeten komen waarin staat dat het geld wat je uitgeeft ook weer via de belastingen terug moeten komen ipv de staatsschuld normen, want die zijn er in het Greenbackers systeem niet. Verder zouden de bankcriminelen aangepakt moeten worden.
Ook zullen andere EU verdragen open gebroken moeten worden om een nieuw duurzaam en menselijk economisch beleid kunnen voeren en dat zal de grootste voetangel worden.
Natuurlijk moeten de bankcriminelen aangepakt worden. dus vervolgd en verder onder de pluk ze wetgeving laten vallen. Dit moet ook Europees geregeld worden.
Maar ik zit nu effen naar een 'audio' te luisteren van Daryl Smith & Muhammed Rafeeq te luisteren, dus stoor me nu aub even niet
(www.iamthewitness.com / linkerkolom/ bovenaan (laatste interview) / february 12 th (or 13th) '12.
Luister 'desnoods' alleen de éérste 15 tot 20 minuten over Greece & LTRO 1( and (coming) LTRO 2)
And all the other 'stuff'' about 'our' (Western) "Bail-Out Ponzi's" etc ...
Ongeveer rond 10 min heeft Daryl het (vrij) kort over 'actual biflation' etc ...
Koen / Ruben ..? Koen / Ruben ..!!!
You're on the right track you guys ...
Maar me nou even niet storen svp ...
want ik zit midden in een interview tussen twee 'kanjers' ...
Merci !
****************************** **
van : www.vrijspreker.nl/.../#comments
****************************** ***
Reactie van Casper (13-02-12, 23:23) 245
Als, nadat de reacties zijn geplaatst, je als schrijver denkt slim te zijn door achteraf nog even een lage opmerking toe te voegen aan het artikel dan getuigt dit van een gebrek aan fatsoen. Het laat ook zien dat je de discussie feitelijk niet aankunt en probeert te winnen door even een steek onder water uit te delen.
***************************
Straight to the point ...
kingworldnews.com/.../...
Kwootje ;
**********************
“ With its deteriorating economy, it is highly unlikely that the bailout money will accomplish anything worthwhile for Greece. The money will simply pass through Greek bank accounts and immediately out again to bail out the owners of Greek bonds. So, in reality, this really has nothing to do with Greece, it is simply designed to pull banks back from the brink.”
**********************
RSS lijst met reacties op dit artikel